Otwieramy sezon z przytupem! Mazurskie Agro Show, które odbyło się 9-10 lutego to najważniejsze wydarzenie branżowe dedykowane rolnikom z północno-wschodniej Polski. Nie mogło nas zabraknąć na tak ważnej imprezie. Już skala wydarzenia robi wrażenie. Do Ostródy przybyło ponad 200 wystawców, reprezentujących 300 czołowych marek krajowych i zagranicznych maszyn i urządzeń rolniczych.

Wystawę odwiedziło ponad 42 tysiące osób, zainteresowanych technologicznymi innowacjami w dziedzinie rolnictwa. Zaplanowanie imprezy w lutym, nie było bez znaczenia - to właśnie w okresie zimowym, rolnicy mogą sobie pozwolić na planowanie zbliżających się inwestycji oraz sprawdzanie bogatej oferty rynkowej.

Firma Fricke na tegorocznej wystawie miała dwa stoiska. Prezentowaliśmy zarówno ciągniki jak i maszyny rolnicze. Na wystawie staraliśmy się zaprezentować całą ofertę dostępną dla naszych klientów. Takie targi to nie tylko pokaz maszyn, lecz również prezentacja całej firmy. Nasi pracownicy uczestniczący w takich targach, mają okazję poznać potencjalnych klientów.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z Mazurskiego Agro Show, prosto z naszego stoiska.