Firma Fricke korzysta z każdej okazji by zaprezentować swoje flagowe marki. Tym razem przyciągnęliśmy uwagę naszych klientów maszynami ogrodowymi firmy John Deere. Pomimo tego, że marka John Deere kojarzy się głównie z maszynami rolniczymi, nasze stoiska cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. 
IV edycja targów Twój Dom, Twój Ogród odbyła się 23-24 marca w Hali Expo Mazury w Ostródzie. Debiut firmy Fricke na tych targach wypadł bardzo obiecująco. Na blisko 10 tyś. metrów kwadratowych powierzchni, przeróżni wystawcy prezentowali swoje produkty i usługi związane z budownictwem, wyposażeniem wnętrz i ogrodów. Liczne warsztaty i prelekcje przyciągnęły dodatkowe rzesze zwiedzających. 
 
Stoisko Firmy Fricke prezentowało się doskonale tuż przy scenie. Wystawiany asortyment maszyn ogrodowych marki John Deere przyciągał całe rodziny, a potrzebie zasiądnięcia za kierownicą kosiarki nie mogli oprzeć się nawet dorośli. Były tam zarówno kosiarki samojezdne z serii X100, X300 i X500 jak i ciągniki kompaktowe dedykowane specjalnie dla firm komunalnych i usługodawców. Prezentowane były również nowości, jak elektryczne kosiarki oraz profesjonalne wertykulatory. 
 
Atmosfera na targach była wspaniała, a nasi specjaliści do spraw sprzedaży mieli pełne ręce roboty, omawiając zainteresowanym specyfikacje naszego sprzętu oraz atrakcyjne finansowanie w 10 ratach 0%. Z tej specjalnej oferty dotyczącej kosiarek pchanych i samojezdnych skorzystać można do 30 czerwca.
 
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z targów!