Zapraszamy na konferencję szkoleniową

Zapraszamy na konferencję szkoleniową pn. „Krajowy Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023–2027 – wyzwania dla rolników”.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rolników z województwa warmińsko-mazurskiego, Zarząd Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej organizuje konferencję szkoleniową pn. „Krajowy Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023–2027 – wyzwania dla rolników”.

Przedstawione podczas wydarzenia informacje pomogą rolnikom przygotować się do składania wniosków o płatności w 2023 roku oraz przygotować potencjalnych beneficjentów do lepszego wykorzystania środków dostępnych dla rolnictwa w latach 2023–2027.

Do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się 6 marca 2023 r., w sali konferencyjnej Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego, zlokalizowanego przy ul. Trylińskiego 2 w Olsztynie, zapraszamy rolników z Warmii i Mazur. Rozpoczęcie konferencji przewidziano na godz. 10.00.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, niezbędna jest rejestracja https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfRaEAp37jNWOcxwcvRhSB34cG6NMnSniKRnRoBiIRO13CBaw/viewform

Podczas spotkania – oprócz części szkoleniowej – zaplanowano również dyskusję na temat aktualnych problemów, z którymi zmagają się rolnicy z Warmii i Mazur.

Organizatorzy przewidują również transmisję online ze spotkania w mediach społecznościowych.

Firma Fricke wspólnie z firmą John Deere zaprezentuje tematykę „Rolnictwo cyfrowe jako element zarządzania gospodarstwem”

Zapraszamy serdecznie!

ZAPLANOWANE

WYDARZENIA

Zapoznaj się z wydarzeniami które ogranizujemy i tymi w których bierzemy udział. Zapraszamy również do zapoznania się z eventami, które miały już miejsce.
Zobacz poprzenie wydarzenia

Zapraszamy na konferencję szkoleniową

Zobacz szczegóły

Poznaj Expert Check TURF!

Zobacz szczegóły

Bezpłatna Weryfikacja Maszyn Väderstad

Zobacz szczegóły
ROLNICTWO
nigdy nie było tak precyzyjne jak teraz!
John Deere FarmSight - sprawdź na czym to polega.
Poznaj FarmSight!
Jesteś zainteresowany zakupem maszyny? Chętnie pomożemy dobrać sprzęt do Twoich potrzeb. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.
Design by: KMprojekt.pl
Maszyny rolnicze sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 6
11-700 Mrągowo

Godziny otwarcia-Sklep

Pn.-Pt: 7:00 – 15:00
Sobota: 7:00 – 13:00
Design by: KMprojekt.pl
crossmenuchevron-leftchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram