ExpertCheck John Deere Fricke
Expert Check we Fricke Maszyny Rolnicze

Expert Check - kompleksowy przegląd maszyn rolniczych John Deere

Expert Check to usługa polegająca na kompleksowej kontroli Twojej maszyny rolniczej od John Deere. Nasza oferta umożliwia rolnikom skoncentrowanie się na podstawowej działalności, zapewniając pewność, że ich maszyna jest gotowa na kolejny sezon.

Nasza historia

Pierwsze standaryzowane listy kontrolne maszyn John Deere na potrzeby Expert Check zostały opublikowane w 2017 roku. Od tamtej pory nasi certyfikowani serwisanci John Deere sprawdzili setki spersonalizowanych maszyn rolniczych, dostarczając klientom specjalistyczne porady.

Nowe standardy

Dzięki zebranym danym i zdobytym doświadczeniom, od 2023 roku jeszcze bardziej precyzyjnie określiliśmy punkty wymagające kontroli. Dzięki temu możemy dostarczyć dokładne informacje na temat stanu maszyn rolniczych John Deere, w tym ciągników, kombajnów, sieczkarni i pras.

Nasza metoda

Podczas weryfikacji Expert Check, maszyna podlega kontroli nawet do 200 punktów. Nasza usługa to nie tylko wizualna ocena stanu technicznego w celu lokalizacji ryzyka awarii. To także kontrola sprawności ciągnika oraz jazda testowa, które poprawiają skuteczność przeglądu i rzetelność ustaleń.

Nasze atuty

Kompletny przegląd w ramach Expert Check  możemy wykonać w serwisie, a także u klienta. Bez względu na lokalizację, Expert Check obejmuje elementy standaryzowane przez John Deere.

Nasi serwisanci Fricke Maszyny Rolnicze są przeszkoleni, posiadają dostęp do najnowszych narzędzi specjalnych, aplikacji i wiedzy. Nikt nie zna maszyn John Deere lepiej niż nasi pracownicy z serwisu, którzy regularnie odbywają szkolenia w firmie John Deere.

Zaawansowane narzędzia i programy

Firma John Deere opracowała zaawansowane narzędzia i programy wspierające pracę serwisantów, co przekłada się na ekspresowe wykonanie Expert Check, dzięki czemu maszyna rolnicza nie zostaje wykluczona z użytkowania na długi czas - przy jednoczesnym zachowaniu jakości wykonanej usługi.

Co oferujemy

Expert Check zapewnia kompleksowy raport na temat stanu Twojej maszyny. W przypadku wykrycia elementów wymagających uwagi, otrzymasz listę ustaleń i ofertę dotyczącą naprawy.

Expert Check firmy John Deere obejmuje:

  • kontrolę sprawności i jazdę testową,
  • wyczerpujący raport na temat stanu maszyny,
  • porady w zakresie optymalizacji i ustawień maszyny,
  • bezpłatną wycenę przyszłych prac naprawczych i wymiany części eksploatacyjnych,
  • bezpośrednią konsultację oraz informacje na temat zestawów do użytku u klienta i osprzętu.

Umów się na przegląd

Aby umówić się na przegląd Expert Check, skontaktuj się z lokalnym serwisem Fricke. Dzięki naszej usłudze, Twój sprzęt będzie działał w optymalnej kondycji, a Ty będziesz mógł skoncentrować się na efektywnym prowadzeniu swojej działalności rolniczej. Nie czekaj - zadzwoń do nas już dziś!

Nie czekaj - zadzwoń do nas już dziś!

ZAPLANOWANE

WYDARZENIA

Zapoznaj się z wydarzeniami które ogranizujemy i tymi w których bierzemy udział. Zapraszamy również do zapoznania się z eventami, które miały już miejsce.
Zobacz poprzenie wydarzenia

Poznaj Expert Check TURF!

Zobacz szczegóły

Bezpłatna Weryfikacja Maszyn Väderstad

Zobacz szczegóły
ROLNICTWO
nigdy nie było tak precyzyjne jak teraz!
John Deere FarmSight - sprawdź na czym to polega.
Poznaj FarmSight!
Jesteś zainteresowany zakupem maszyny? Chętnie pomożemy dobrać sprzęt do Twoich potrzeb. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.
Design by: KMprojekt.pl
Maszyny rolnicze sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 6
11-700 Mrągowo

Godziny otwarcia-Sklep

Pn.-Pt: 7:00 – 15:00
Sobota: 7:00 – 13:00
Design by: KMprojekt.pl
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram