FRICKE Maszyny rolnicze, ofertuje pełne doradztwo serwisowe w Punkcie Obsługi Klienta. Tylko u nas kompleksowa obsługa związana z procesem finansowania maszyn bez wychodzenia z domu, dostępna poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Proces finansowania, przy wsparciu John Deere Financial jest szybki i bardzo uproszczony. Bez zbędnych formalności. Zawarcie umowy jeszce nigdy nie było takie proste. Możemy podjechać bezpośrednio w miejsce zamieszkania klienta lub zaprosić do naszego Oddziału.

Oferty finansowania dostosowane są do potrzeb Klienta. Oprocentowanie stałe lub zmienne, pożyczka lub leasing.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, FRICKE Maszyny Rolnicze od marca 2022 jest Agentem firmy Generali Agro, w zakresie ubezpieczeń maszyn rolniczych Agro Expert.

Katarzyna Rożak
Administrator Systemów Finansowania

Zadzwoń - 725 790 888
Napisz - katarzynarozak@fricke.pl

ZAPLANOWANE

WYDARZENIA

Zapoznaj się z wydarzeniami które ogranizujemy i tymi w których bierzemy udział. Zapraszamy również do zapoznania się z eventami, które miały już miejsce.
Zobacz poprzenie wydarzenia

Poznaj Expert Check TURF!

Zobacz szczegóły

Bezpłatna Weryfikacja Maszyn Väderstad

Zobacz szczegóły
ROLNICTWO
nigdy nie było tak precyzyjne jak teraz!
John Deere FarmSight - sprawdź na czym to polega.
Poznaj FarmSight!

Napisz do nas! Odzwonimy do Ciebie!

Jesteś zainteresowany zakupem maszyny? Chętnie pomożemy dobrać sprzęt do Twoich potrzeb. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.
Design by: KMprojekt.pl
Maszyny rolnicze sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 6
11-700 Mrągowo

Godziny otwarcia-Sklep

Pn.-Pt: 7:00 – 15:00
Sobota: 7:00 – 13:00
Design by: KMprojekt.pl
crossmenuchevron-leftchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram