PRACUJ z

Dołącz do ludzi z pasją! Sprawdź, kogo aktualnie poszukujemy.
Nie mamy aktualnie interesującej Cię oferty pracy?

Wyślij do nas swoje CV poprzez ze wskazaniem stanowiska lub charakteru pracy, które chcesz u nas wykonywać.
Wyślij zgłoszenie rekrutacyjne

Firma to ludzie, którzy ją tworzą. Ich wiedza, umiejętności, doświadczenie. Jednak duże znaczenie ma coś jeszcze. Tym czymś jest ich dobrostan i zadowolenie. FRICKE Maszyny Rolnicze Sp. z o.o. tworzy dla swoich pracowników środowisko, w którym mogą spełniać się zawodowo i osiągać postawione sobie cele. Inwestujemy w technologię i inwestujemy w ludzi, bo to ludzie pozwalają naszym klientom poznać, zrozumieć i używać oferowaną przez firmę technologię.

Inwestujemy w rozwój, a bez ludzi nie byłby on możliwy. Dlatego rozwój, efektywność i satysfakcja także naszych pracowników są dla marki FRICKE najważniejsze.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do pracy;
  • Szkolenia wdrożeniowe i produktowe, które umożliwiają stałe poszerzanie wiedzy i kompetencji;
  • Staże i praktyki dla studentów by łatwiej im było rozpoznać najlepszą dla siebie drogę zawodową i co najważniejsze zdobyć cenne doświadczenie;
  • Programy wdrożeniowe i integracyjne, które pozwalają szybko i w miłej atmosferze odnaleźć się w nowym środowisku pracy.

Wszyscy pracownicy firmy mają szansę w okresie swojego zatrudnienia na pozyskanie lub poszerzenie swojej wiedzy i doświadczenia. Wypracowanie cennych umiejętności, które wykorzystują wykonując codziennie swoje obowiązki.

Pasja i praca w jednym – jak to zrobić? Pracuj z FRICKE!

Aktualnie poszukujemy:
ROLNICTWO
nigdy nie było tak precyzyjne jak teraz!
John Deere FarmSight - sprawdź na czym to polega.
Poznaj FarmSight!

Napisz do nas! Odzwonimy do Ciebie!

Jesteś zainteresowany zakupem maszyny? Chętnie pomożemy dobrać sprzęt do Twoich potrzeb. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.
Design by: KMprojekt.pl
Maszyny rolnicze sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 6
11-700 Mrągowo

Godziny otwarcia-Sklep

Pn.-Pt: 7:00 – 15:00
Sobota: 7:00 – 13:00
Design by: KMprojekt.pl
crossmenuchevron-leftchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram