Maszyny komunalne

Kosiarki samojezdne John Deere to jedne z najlepszych w swojej klasie maszyn dostępnych na rynku. Optymalna moc silnika - przykładowo 11 kW przy 3100 obr/min pozwala bezproblemowo pokonywać wzniesienia na działce. Kosiarka prowadzi się jak samochód, szybko dojedzie na miejsce i szybko wykona swoje zadania. Piękne klomby, krzewy i rabaty nie będą już utrudniać koszenia, wystarczy sięgnąć po samojezdną kosiarkę z zerowym promieniem skrętu. Wydajność szczytowa umożliwia kompaktowym ciągnikom John Deere pracować w każdych warunkach. Nie jest istotne czy jest to gospodarstwo rolne czy tereny miejskie, osiągi techniczne i wyposażenie sprawiają, że kompaktowe maszyny sprostają wszystkim powieżonym im zadaniom. W naszej ofercie posiadamy maszyny komunalne i ogrodowe. Do pielęgnacji trawników oferujemy kosiarki marki John Deere samojezdne i o zerowym promieniu skrętu. Ponadto pełną gamę maszyn komunalnych jak oraz profesjonalnych różnych producentów. Nasi doradcy służą fachową pomocą w doborze odpowiedniego sprzętu.

ZAPLANOWANE

WYDARZENIA

Zapoznaj się z wydarzeniami które ogranizujemy i tymi w których bierzemy udział. Zapraszamy również do zapoznania się z eventami, które miały już miejsce.
Zobacz poprzenie wydarzenia

Poznaj Expert Check TURF!

Zobacz szczegóły

Bezpłatna Weryfikacja Maszyn Väderstad

Zobacz szczegóły
ROLNICTWO
nigdy nie było tak precyzyjne jak teraz!
John Deere FarmSight - sprawdź na czym to polega.
Poznaj FarmSight!

Napisz do nas! Odzwonimy do Ciebie!

Jesteś zainteresowany zakupem maszyny? Chętnie pomożemy dobrać sprzęt do Twoich potrzeb. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.
Design by: KMprojekt.pl
Maszyny rolnicze sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 6
11-700 Mrągowo

Godziny otwarcia-Sklep

Pn.-Pt: 7:00 – 15:00
Sobota: 7:00 – 13:00
Design by: KMprojekt.pl
crossmenuchevron-leftchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram