Maszyny komunalne

Kosiarki samojezdne John Deere to jedne z najlepszych w swojej klasie maszyn dostępnych na rynku. Optymalna moc silnika - przykładowo 11 kW przy 3100 obr/min pozwala bezproblemowo pokonywać wzniesienia na działce. Kosiarka prowadzi się jak samochód, szybko dojedzie na miejsce i szybko wykona swoje zadania. Piękne klomby, krzewy i rabaty nie będą już utrudniać koszenia, wystarczy sięgnąć po samojezdną kosiarkę z zerowym promieniem skrętu. Wydajność szczytowa umożliwia kompaktowym ciągnikom John Deere pracować w każdych warunkach. Nie jest istotne czy jest to gospodarstwo rolne czy tereny miejskie, osiągi techniczne i wyposażenie sprawiają, że kompaktowe maszyny sprostają wszystkim powieżonym im zadaniom. W naszej ofercie posiadamy maszyny komunalne i ogrodowe. Do pielęgnacji trawników oferujemy kosiarki marki John Deere samojezdne i o zerowym promieniu skrętu. Ponadto pełną gamę maszyn komunalnych jak oraz profesjonalnych różnych producentów. Nasi doradcy służą fachową pomocą w doborze odpowiedniego sprzętu.

ROLNICTWO
nigdy nie było tak precyzyjne jak teraz!
John Deere FarmSight - sprawdź na czym to polega.
Poznaj FarmSight!

Napisz do nas! OdDzwonimy do Ciebie!

Blank Form (#3)
Jesteś zainteresowany zakupem maszyny? Chętnie pomożemy dobrać sprzęt do Twoich potrzeb. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.
Design by: KMprojekt.pl
Maszyny rolnicze sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 6
11-700 Mrągowo

Godziny otwarcia-Sklep

Pn.-Pt: 7:00 – 15:00
Sobota: 7:00 – 13:00
Design by: KMprojekt.pl
crossmenuchevron-leftchevron-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram