Rolnictwo precyzyjne
Prowadzimy kompleksową obsługę gospodarstw rolnych w zakresie rolnictwa precyzyjnego. Nasi eksperci dostarczają innowacyjnych rozwiązań i systemów precyzyjnego rolnictwa, wprowadzając polskiego rolnika w jeszcze bardziej świadomą i oszczędną uprawę oraz pomagają w doborze odpowiednich maszyn, posiadających technologie ułatwiające nawożenie, siew, zbiór i oprysk. Z roku na rok tego typu systemy ułatwiają prace w gospodarstwie, przynosząc rolnikowi oszczędności finansowe. Nasi pracownicy poddawani są nieustannym szkoleniom, aby zapewnić profesjonalną obsługę gospodarstw wprowadzających innowacje.

W tym zakresie współpracujemy również ze szkołami rolniczymi a efektem tej współpracy jest m.in. skonstruowanie Mobilnego Stanowiska Szkoleniowego w oparciu o sprzęt John Deere, które pozwala szkolić uczniów o profilu technik mechanizacji i agrotroniki.
John Deere FarmSight
to system, który daje pełny wgląd w działalność gospodarstwa. Pozwala na zdalne monitorowanie poszczególnych maszyn i umożliwia planowanie konserwacji zapobiegawczej oraz optymalizację zużycia paliwa i wydajności pracy. Użytkownik systemu uzyskuje również nowe, bardziej szczegółowe informacje agronomiczne, które pozwalają na bardziej świadome podejmowanie decyzji.
Pakiet usług John Deere FarmSigh
opiera się na gromadzeniu danych o parametrach roboczych maszyny, bezprzewodowej łączności z operatorem i zdalnym zlecaniu mu zadań z biura gospodarstwa, a także gromadzeniu danych o wykonanych zabiegach np. nawożeniu, siewie, opryskach itd. Poza tym system na bieżąco połączony jest z prognozą pogody, która ostrzega operatora przed możliwością np. opadów.
Strategia John Deere FarmSight 
Składa się z trzech elementów:
Maszyn wyposażonych w magistralę ISOBUS, wyświetlacz GreenStar i komponenty do rolnictwa precyzyjnego lub przygotowanie do instalacji układu AutoTrac,

Osprzętu AMS pozwalającego na bezprzewodową komunikację między maszynami, dilerem JohnDeere i gospodarstwem, co umożliwia zdalne wsparcie, aktywną obsługę i zarządzanie flotą maszyn,

Usługi dilerskiej, dzięki której dealer może bezprzewodowo połączyć się z pracującą maszyną i przeprowadzić analizę sposobu jej wykorzystania lub (czas pracy, średnie obciążenia silnika, spalanie itp.) lub zdiagnozować usterkę lub pomóc operatorowi w jej ustawieniu. Diler może oglądać na swoim komputerze treść wyświetlacza GreenStar i doradzić telefonicznie operatorowi, jak rozwiązać problem czy zoptymalizować pracę maszyny. Dzięki łączności bezprzewodowej zyskuje się czas i redukuje koszty dojazdów.
Gromadzenie danych o parametrach roboczych maszyny
możliwe jest dzięki usłudze JDLink, która może współpracować z systemem prowadzenia GPS AutoTrac. Usługa ta pozwala serwisowi przygotować się niemal w pełni do wizyty w gospodarstwie. Poza tym może przypominać o konieczności wymiany olejów, filtrów itd. Dzięki temu sprzęt zawsze będzie bardzo dobrze przygotowany do pracy
Dział rolnictwa precyzyjnego:
Sebastian Bartkowicz Kierownik Działu Rolnictwa Precyzyjnego
Tel. 721 720 333
sebastianbartkowicz@fricke.pl
Sławomir Krupa
Specjalista Rolnictwa Precyzyjnego
Tel. 509 863 570
slawomirkrupa@fricke.pl
Julian Dzadz
Specjalista Rolnictwa Precyzyjnego
Tel. 885 480 888
juliandzadz@fricke.pl
Rafał Pietruczuk
Specjalista Rolnictwa Precyzyjnego
Tel. 722 357 300
rafalpietruczuk@fricke.pl
Michał Litera
Specjalista Rolnictwa Precyzyjnego
Tel. 782 190 222
michallitera@fricke.pl
Kornel Strehlau
Specjalista Rolnictwa Precyzyjnego
Tel. 783 860 444
kornelstrehlau@fricke.pl
ROLNICTWO
nigdy nie było tak precyzyjne jak teraz!
John Deere FarmSight - sprawdź na czym to polega.
Poznaj FarmSight!

Napisz do nas! Odzwonimy do Ciebie!

Jesteś zainteresowany zakupem maszyny? Chętnie pomożemy dobrać sprzęt do Twoich potrzeb. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.
Design by: KMprojekt.pl
Maszyny rolnicze sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 6
11-700 Mrągowo

Godziny otwarcia-Sklep

Pn.-Pt: 7:00 – 15:00
Sobota: 7:00 – 13:00
Design by: KMprojekt.pl
crossmenuchevron-leftchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram