Rolnictwo precyzyjne
Prowadzimy kompleksową obsługę gospodarstw rolnych w zakresie rolnictwa precyzyjnego. Nasi eksperci dostarczają innowacyjnych rozwiązań i systemów precyzyjnego rolnictwa, wprowadzając polskiego rolnika w jeszcze bardziej świadomą i oszczędną uprawę oraz pomagają w doborze odpowiednich maszyn, posiadających technologie ułatwiające nawożenie, siew, zbiór i oprysk. Z roku na rok tego typu systemy ułatwiają prace w gospodarstwie, przynosząc rolnikowi oszczędności finansowe. Nasi pracownicy poddawani są nieustannym szkoleniom, aby zapewnić profesjonalną obsługę gospodarstw wprowadzających innowacje.

W tym zakresie współpracujemy również ze szkołami rolniczymi a efektem tej współpracy jest m.in. skonstruowanie Mobilnego Stanowiska Szkoleniowego w oparciu o sprzęt John Deere, które pozwala szkolić uczniów o profilu technik mechanizacji i agrotroniki.
John Deere FarmSight
to system, który daje pełny wgląd w działalność gospodarstwa. Pozwala na zdalne monitorowanie poszczególnych maszyn i umożliwia planowanie konserwacji zapobiegawczej oraz optymalizację zużycia paliwa i wydajności pracy. Użytkownik systemu uzyskuje również nowe, bardziej szczegółowe informacje agronomiczne, które pozwalają na bardziej świadome podejmowanie decyzji.
Pakiet usług John Deere FarmSigh
opiera się na gromadzeniu danych o parametrach roboczych maszyny, bezprzewodowej łączności z operatorem i zdalnym zlecaniu mu zadań z biura gospodarstwa, a także gromadzeniu danych o wykonanych zabiegach np. nawożeniu, siewie, opryskach itd. Poza tym system na bieżąco połączony jest z prognozą pogody, która ostrzega operatora przed możliwością np. opadów.
Strategia John Deere FarmSight 
Składa się z trzech elementów:
Maszyn wyposażonych w magistralę ISOBUS, wyświetlacz GreenStar i komponenty do rolnictwa precyzyjnego lub przygotowanie do instalacji układu AutoTrac,

Osprzętu AMS pozwalającego na bezprzewodową komunikację między maszynami, dilerem JohnDeere i gospodarstwem, co umożliwia zdalne wsparcie, aktywną obsługę i zarządzanie flotą maszyn,

Usługi dilerskiej, dzięki której dealer może bezprzewodowo połączyć się z pracującą maszyną i przeprowadzić analizę sposobu jej wykorzystania lub (czas pracy, średnie obciążenia silnika, spalanie itp.) lub zdiagnozować usterkę lub pomóc operatorowi w jej ustawieniu. Diler może oglądać na swoim komputerze treść wyświetlacza GreenStar i doradzić telefonicznie operatorowi, jak rozwiązać problem czy zoptymalizować pracę maszyny. Dzięki łączności bezprzewodowej zyskuje się czas i redukuje koszty dojazdów.
Gromadzenie danych o parametrach roboczych maszyny
możliwe jest dzięki usłudze JDLink, która może współpracować z systemem prowadzenia GPS AutoTrac. Usługa ta pozwala serwisowi przygotować się niemal w pełni do wizyty w gospodarstwie. Poza tym może przypominać o konieczności wymiany olejów, filtrów itd. Dzięki temu sprzęt zawsze będzie bardzo dobrze przygotowany do pracy
Dział rolnictwa precyzyjnego:
Sebastian Bartkowicz Kierownik Działu Rolnictwa Precyzyjnego
Tel. 721 720 333
sebastianbartkowicz@fricke.pl
Sławomir Krupa
Specjalista Rolnictwa Precyzyjnego
Tel. 509 863 570
slawomirkrupa@fricke.pl
Rafał Pietruczuk
Specjalista Rolnictwa Precyzyjnego
Tel. 722 357 300
rafalpietruczuk@fricke.pl
Julian Dzadz
Specjalista Rolnictwa Precyzyjnego
Tel. 885 480 888
juliandzadz@fricke.plKornel Strehlau
Specjalista Rolnictwa Precyzyjnego
Tel. 783 860 444
kornelstrehlau@fricke.pl
Michał Litera
Specjalista Rolnictwa Precyzyjnego
Tel. 782 190 222
michallitera@fricke.pl
Mateusz Modzelewski
Specjalista Rolnictwa Precyzyjnego
Tel. 721147200
mateuszmodzelewski@fricke.pl
Maciej Malinowski
Specjalista Rolnictwa Precyzyjnego
Tel. 882829360
maciejmalinowski@fricke.pl

ROLNICTWO
nigdy nie było tak precyzyjne jak teraz!
John Deere FarmSight - sprawdź na czym to polega.
Poznaj FarmSight!

Napisz do nas! OdDzwonimy do Ciebie!

Blank Form (#3)
Jesteś zainteresowany zakupem maszyny? Chętnie pomożemy dobrać sprzęt do Twoich potrzeb. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.
Design by: KMprojekt.pl
Maszyny rolnicze sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 6
11-700 Mrągowo

Godziny otwarcia-Sklep

Pn.-Pt: 7:00 – 15:00
Sobota: 7:00 – 13:00
Design by: KMprojekt.pl
crossmenuchevron-leftchevron-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram