O nas

Firma Fricke Maszyny Rolnicze od 1997 roku prowadzi działalność w sektorze rolniczym a od 2003 roku jesteśmy autoryzowanym dealerem marki John Deere.
Specjalizujemy się w sprzedaży maszyn rolniczych i komunalnych oraz części i akcesoriów. Prowadzimy sprzedaż maszyn takich producentów jak: Manitou, Poettinger, Vaderstad, Joskin, Grimme, Samasz, Metaltech, Krukowiak, Pronar, Bogballe, Claydon, APV i wielu innych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również używany sprzęt rolniczy.

Nasza siedziba znajduje się w Mrągowie. Posiadamy również oddziały w Ełku, Bartoszycach, Kozłowie i Nowej Wsi.

Od 01 kwietnia 2017 firma rozszerzyła swoją działalność na całe województwo warmińsko-mazurskie przejmując teren działalności po dotychczasowym dealerze – firmie Agroserwis Pasłęk. Będziemy świadczyli nasze usługi w dotychczasowych punktach firmy Agroserwis tj. w Pasłęku i Sędławkach k/Bartoszyc. Klienci z tego terenu będą obsługiwani bez zakłóceń.

Od 01 lipca 2017 roku funkcjonuje kolejny oddział w firmy, który został otwarty w miejscowości Kozłowo na terenie powiatu nidzickiego.


Nasza firma jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się dostawców sprzętu rolniczego i usług rolniczych w Polsce północno-wschodniej. Korzystamy z naszej wiedzy i doświadczenia aby  wybrać dla Państwa odpowiedni sprzęt dostosowany do potrzeb gospodarstwa oraz maszyn współpracujących. Systematycznie podnosimy nasze kwalifikacje aby zagwarantować Państwu najwyższą jakość obsługi.
Zapewniamy możliwość obejrzenia maszyny na placu wystawowym oraz jazdę próbną a szczegółowe informacje na temat parametrów technicznych przekaże Państwu wyspecjalizowany doradca handlowy.

Oferujemy Państwu również szeroką gamę usług rolniczych oraz wynajem sprzętu rolniczego.

Naszym Klientom gwarantujemy  fachową i sprawną obsługę serwisową. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zarówno w siedzibie firmy jak i w gospodarstwie Klienta.

Doskonale wyposażony sklep części i akcesoriów jest w stanie zrealizować każde zamówienie w ekspresowym tempie.

Naszymi największymi atutami są lojalność i zaangażowanie całego zespołu. Odważnie wdrażamy innowacyjne rozwiązania w zakresie rolnictwa precyzyjnego, dbając o zwiększenie efektywności działalności gospodarstwa i obniżenie kosztów produkcji.„Wieloletnie doświadczenie w handlu maszynami rolniczymi pozwoliło nam zbudować dobre i trwałe relacje z Klientami i Dostawcami. Podstawą tej współpracy jest partnerstwo oraz podążanie za zmieniającymi się trendami. Zmiany w sieci dealerskiej głównego partnera handlowego jakim jest John Deere, skutkujące zmniejszeniem liczby dealerów i powiększeniem obszarów działalności, zapewnią Klientom jeszcze wyższy poziom usług oraz poszerzą dostępność do najnowocześniejszych technologii. Doświadczona i wysoko wykwalifikowana kadra jaką dysponuje Fricke jest gwarantem profesjonalnej obsługi.

Szukasz profesjonalnego partnera do współpracy – jesteśmy dla Ciebie.”


Marek Jasiel