O nas

O nas

Firma Fricke Maszyny Rolnicze od 1997 roku prowadzi działalność w sektorze rolniczym. Od 2003 roku jesteśmy autoryzowanym dealerem marki John Deere w Polsce północno- wschodniej. Specjalizujemy się w sprzedaży maszyn rolniczych i komunalnych. Dysponujemy autoryzowanym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym oraz szerokim asortymentem niezbędnych w rolnictwie części i akcesoriów.

Prowadzimy sprzedaż maszyn takich producentów jak: Claydon, Dalbo, Pronar, Samasz, Metaltech, Vaderstad, Joskin, Grimme, Krukowiak, Bogballe, Bergmann, Maschio Gaspardo, Metal-Fach, Tanco, RMH, Mandam, Kramer.

W naszej ofercie posiadamy również szeroki wybór używanego sprzęt rolniczego.

Centrala firmy znajduje się w Mrągowie, a sieć oddziałów rozciąga się w dogodnych dla klientów lokalizacjach województwa Warmińsko- Mazurskiego i Podlaskiego.

Poznaj nasze oddziały:

  • FRICKE Mrągowo, ul. Przemysłowa 6
  • FRICKE Ełk, ul. Trasa Niepodległości 2
  • FRICKE Pasłęk, Nowa Wieś 1B
  • FRICKE Kozłowo, ul. Sportowa 2a
  • FRICKE Bartoszyce, Sędławki 1
  • FRICKE Kolonia Rzędziany 79
  • FRICKE Siemiatycze, ul. Ciechanowiecka 56
  • FRICKE Wysokie Mazowieckie, Mystki-Rzym 8
  • FRICKE CENTRUM MASZYN KOMUNALNYCH, Porosły, Kolonia 1C

Nasza firma jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się dostawców sprzętu rolniczego i usług rolniczych w Polsce Północno-Wschodniej. Korzystamy z naszej wiedzy i doświadczenia, a naszą działalność budujemy na mocnych fundamentach: doświadczeniu, jakości i innowacyjności.

Systematycznie podnosimy nasze kwalifikacje aby zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość obsługi.
Zapewniamy możliwość obejrzenia maszyn na placu wystawowym oraz jazdę próbną. Szczegółowe informacje na temat parametrów technicznych przekaże nasz zespół wyspecjalizowanych doradców handlowych.

Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 783 222 777.


„Wieloletnie doświadczenie w handlu maszynami rolniczymi pozwoliło nam zbudować dobre i trwałe relacje z Klientami i Dostawcami. Podstawą tej współpracy jest partnerstwo oraz podążanie za zmieniającymi się trendami. Zmiany w sieci dealerskiej głównego partnera handlowego jakim jest John Deere, skutkujące zmniejszeniem liczby dealerów i powiększeniem obszarów działalności, zapewnią Klientom jeszcze wyższy poziom usług oraz poszerzą dostępność do najnowocześniejszych technologii. Doświadczona i wysoko wykwalifikowana kadra jaką dysponuje Fricke jest gwarantem profesjonalnej obsługi.

Szukasz profesjonalnego partnera do współpracy – jesteśmy dla Ciebie.”


Marek Jasiel