Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn rolniczych

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn rolniczych i komunalnych. Zatrudniamy świetnie wyszkolonych i doświadczonych mechaników. Dysponujemy stacjami serwisowymi wyposażonymi w nowoczesne narzędzia i sprzęt diagnostyczny.

Zapewniamy:

 • szybką i fachową naprawę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz przeglądy okresowe maszyn;
 • szkolenia dla operatorów maszyn;
 • sprawną obsługę zarówno w siedzibie firmy jak i w gospodarstwie Klienta;
 • pomoc w zakresie doboru materiałów eksploatacyjnych oraz środków konserwujących;
 • dyżury żniwne;
 • zdalne wsparcie, zdalny serwis, przy wykorzystaniu technologii John Deere JDLINK;
Poczuj moc PowerGard
Beztroska radość z użytkowania maszyny i prowadzenia własnego biznesu to nie kwestia przychylności losu. To świadoma decyzja, którą możesz podjąć. Umowy PowerGard chronią przed nieoczekiwanymi kosztami napraw i zapewniają terminowe serwisowanie przy użyciu oryginalnych części.

Pakiety PowerGard o różnym zakresie ochrony pozwalają utrzymać wydajność maszyny na najwyższym poziomie, przy stabilnym czasie dostępności operacyjnej i po z góry ustalonej cenie.
Sprawdź szczegóły
Expert Check we Fricke Maszyny Rolnicze

Expert Check, to kompleksowy przegląd Twojej maszyny rolniczej od John Deere. To usługa, która pozwala skupić się na podstawowej działalności i polegać na swojej maszynie rolniczej.

Pierwsze standaryzowane listy kontrolne maszyn John Deere na potrzeby Expert Check opublikowano w roku 2017. Od tamtej pory certyfikowani serwisanci John Deere sprawdzili setki spersonalizowanych maszyn kołowych i przekazali klientom specjalistyczne porady.

Na podstawie zebranych danych i zdobytego doświadczenia, od 2023 roku jeszcze lepiej i bardziej precyzyjnie określono punkty wymagające kontroli, co pozwoli przekazać dokładne informacje na temat stanu maszyn rolniczych John Deere:

 • Ciągników,
 • Kombajnów,
 • Sieczkarni,
 • Pras

Zależnie od maszyny kontroli podlega 150–200 punktów. Expert Check, to nie tylko faktyczny przegląd w celu lokalizacji ryzyka awarii mechanicznej. To przede wszystkim kontrola sprawności ciągnika i jazdy testowe, co poprawia skuteczność przeglądu i rzetelność ustaleń.  

Kompletny przegląd w ramach Expert Check trwa około czterech godzin i zawsze wykonuje się go w serwisie.

Niezależnie od lokalizacji Expert Check zawsze obejmuje elementy standaryzowane przez John Deere.

Expert Check zawsze jest przeprowadzany przez przeszkolonego serwisanta Fricke Maszyny Rolnicze, posiadającego dostęp do naszych najnowszych narzędzi specjalnych, aplikacji i wiedzy. Nikt lepiej od nas nie zna maszyn John Deere, niż nasi pracownicy z serwisu, którzy na bieżąco odbywają szkolenia w John Deere.

Firma John Deere opracowała kilka zaawansowanych narzędzi i programów wspierających pracę serwisantów, a rezultaty przyniosły poprawę czasu działania i niezawodności.

Expert Check zapewnia kompleksowy raport na temat stanu Twojej maszyny. W przypadku wykrycia elementów wymagających uwagi otrzymasz listę ustaleń i ofertę dotyczącą naprawy. Expert Check pozwala Ci skupić się na podstawowej działalności, dając pewność pełnej sprawności urządzenia i usunięcia ewentualnych przyczyn awarii jeszcze przed spowodowaniem przestoju.  Expert Check firmy John Deere obejmuje:

 • kontrolę sprawności i jazdę testową,
 • wyczerpujący raport na temat stanu maszyny,
 • porady w zakresie optymalizacji i ustawień maszyny,
 • bezpłatną wycenę przyszłych prac naprawczych i wymiany części eksploatacyjnych,
 • bezpośrednią konsultację i informacje na temat zestawów do użytku u klienta i osprzętu. 

Aktualne ceny przeglądu Expert Check znajdziesz w załączonym materiale:

Aby umówić się na przegląd, skontaktuj się z lokalnym serwisem Fricke.

Kontakt do koordynatorów - SprawdźPobierz katalog
ROLNICTWO
nigdy nie było tak precyzyjne jak teraz!
John Deere FarmSight - sprawdź na czym to polega.
Poznaj FarmSight!

Napisz do nas! OdDzwonimy do Ciebie!

Blank Form (#3)
Jesteś zainteresowany zakupem maszyny? Chętnie pomożemy dobrać sprzęt do Twoich potrzeb. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.
Design by: KMprojekt.pl
Maszyny rolnicze sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 6
11-700 Mrągowo

Godziny otwarcia-Sklep

Pn.-Pt: 7:00 – 15:00
Sobota: 7:00 – 13:00
Design by: KMprojekt.pl
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram