JOHN DEERE
Od przeszło 20 lat firma Fricke Maszyny Rolnicze prowadzi działalność nie tylko jako autoryzowany przedstawiciel renomowanej marki John Deree, ale też jako propagator nowoczesnych technologii i najlepszych rozwiązań rolnictwa precyzyjnego.

Przez dwa dziesięciolecia sukcesywnie rozwijamy naszą działalność zarówno pod względem terytorialnym, jak i technicznym. Wszystko po to, aby dotrzeć do jak najszerszego kręgu rolników i zaoferować im dostęp do tego, co w dzisiejszym rolnictwie najlepsze. Maszyny i technologia, które udostępniamy przyśpieszają prace na roli, optymalizują nakłady finansowe w gospodarstwie i pozwalają zwiększyć uzyskiwane plony.
Maszyny John Deere w ofercie FRICKE
Ciągniki
Kombajny
Ładowacze czołowe
Maszyny komunalne
Opryskiwacze
Prasy zwijające
Sieczkarnie samojezdne
Ciągniki
Wydajne, mocne i produktywne – Niezbędne w każdym gospodarstwie

Ciągnik to filar każdego gospodarstwa. Te maszyny pomagają Rolnikom wykonywać najtrudniejsze zadania w polu jak również w transporcie. Są różne wielkości ciągników John Deer. Niezależnie czy wybierzesz kompaktowy, średni czy duży model będziesz cieszyć się bezpieczną i bezawaryjną pracą ciągnika John Deere. Tylko ta marka gwarantuje Ci moc, wydajność I rozwój Twojego biznesu.

W ofercie FRICKE znajdziesz następujące modele Ciągników John Deere:

Seria 9 (356 – 508 KW, 484 – 691HP)
Seria 8 (227 - 326 KW, 308 - 443 HP)
Seria 7 (218 - 283 KW, 297 - 385 HP)
Seria 6R (89 - 202 KW, 121 - 275 HP)
Seria 6M (66 - 143 KW, 90 - 195 HP)
Seria 5M (5-88 KW, 75-120 HP)
Zapytaj o cenę
Kombajny
W ofercie FRICKE znajdziesz zespoły żniwne o wysokiej wydajności. Ich uniwersalność i możliwość pracy w trudnych warunkach to gwarancja marki John Deere. Tylko solidna marka zapewni Ci efektywną i przyjemną pracę podczas żniw. Już dziś zapytaj o ofertę naszego doradcę zostawiając kontakt poprzez formularz kontaktowy.

Dostępne kombajny to:

Seria T- wydajność do 50 ton
Seria S- wydajność do 75 ton
Seria X9- wydajność do 100 ton
Zapytaj o cenę
Sieczkarnie samojezdne
Sieczkarnia John Deere to inwestycja w najlepszą maszynę do omłotu na rynku. Wydajność mocy, doskonała jakość kiszonki, komfort, niezawodność, przyczepność i oszczędność to jej główne zalety. Tylko u nas możesz umówić się na pokaz na Twoim polu Sieczkarnią John Deere 8300i I wypróbować jak pracuje. Nie ma na co czekać. Zadzwoń I umów się z naszym Doradcą.
Zapytaj o cenę
Prasy zwijające
Posiadamy w ofercie dwa rodzaje pras – zmiennokomorową oraz model ze stałą komorą. Ta pierwsza posiada rewolucyjny układ szybkiego rozładunku (FRS) umożliwia tworzenie ponad 120 beli na godzinę, co stanowi wzorzec dla wysokowydajnych pras. Stałokomorowa prasy zwijająca John powstała dzięki wykorzystaniu wiedzy na temat wszystkich aspektów prac polowych. Pracując nad ich konstrukcją, korzystaliśmy z opinii i pomysłów niezliczonych rolników, usługodawców i dealerów pracujących na kontynencie.
Zapytaj o cenę
Ładowacze czołowe
Do ciągników 5E
Nasze najmniejsze ładowacze czołowe świetnie współpracują z ciągnikami 5E. Ładowacze czołowe H240 wyróżniają się wysoką wydajnością oraz sprawdzoną, solidną konstrukcją.

Ładowacze czołowe serii M
Lekkie i silne, to korzystne cenowo, wystarczające rozwiązanie do wszystkich standardowych zastosowań Prosto z fabryki lub jako rozwiązanie modernizacyjne

Ładowacze czołowe serii R
Zaprojektowane w celu zapewnienia niczym nieograniczonej wydajności i niezrównanej łatwości użycia wytrzymują nawet najtrudniejsze warunki.

Zapytaj o cenę
Maszyny Komunalne
Centrum Maszyn Komunalnych to oddział na Podlasiu, gdzie znajdziesz największy wybór profesjonalnych kosiarek, kompaktowych ciągników użytkowych, pojazdów użytkowych Gator oraz ciągników wielozadaniowych. Wszystkie maszyny dostępne od ręki na naszym placu wystawowym. Odwiedź koniecznie nasz oddział – Kolonia Porosły 1C k. Białegostoku lub zapytaj o ofertę poprzez formularz kontaktowy.
Zapytaj o cenę
Opryskiwacze
Seria M700(i)
Opryskiwacze serii M700(i) łączą proste, bezproblemowe opryskiwanie z najnowszą technologią w celu osiągnięcia wyjątkowej wydajności.

Seria R700i
Seria R700i zapewnia zaawansowane funkcje opryskiwacza oferowane przez większe modele w kompaktowym formacie i umożliwia szybkie, precyzyjne, wysoce wydajne opryskiwanie we wszystkich warunkach

Seria M900(i)
Opryskiwacze z serii M900(i) są bardzo wydajne, intuicyjne i łatwe w obsłudze oraz zapewniają precyzyjną aplikację.

Seria R900i
Opryskiwacze z serii R900i są bardzo wydajne i posiadają wszystkie niezbędne innowacyjne funkcje.

OPRYSKIWACZE 40i/50i serii R41
Poznaj wydajność, wszechstronność i szybkość opryskiwaczy 40i/50i serii R41, wyposażonych w najnowsze technologie zapewniające ich maksymalną produktywność i wydajność.

Zapytaj o cenę
ROLNICTWO
nigdy nie było tak precyzyjne jak teraz!
John Deere FarmSight - sprawdź na czym to polega.
Poznaj FarmSight!

Napisz do nas! OdDzwonimy do Ciebie!

Blank Form (#3)
Jesteś zainteresowany zakupem maszyny? Chętnie pomożemy dobrać sprzęt do Twoich potrzeb. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.
Design by: KMprojekt.pl
Maszyny rolnicze sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 6
11-700 Mrągowo

Godziny otwarcia-Sklep

Pn.-Pt: 7:00 – 15:00
Sobota: 7:00 – 13:00
Design by: KMprojekt.pl
crossmenuchevron-leftchevron-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram