SAMASZ WYPRZEDAŻ ROCZNIKA!!! Przetrząsacz zawieszany 6-wirnikowy P6-651, rok 2021 - fabrycznie nowy, 2 lata gwarancji!!! FINANSOWANIE FABRYCZNE!!!
Marka: 
Samasz
Rok produkcji: 
2021

Fricke Maszyny Rolnicze - autoryzowany dealer sprzedaży John Deere, Kramer, Samasz, Joskin, Bogballe, Vaderstad, Claydon, Mandam, Krukowiak, Pronar, Metaltech, Bergamann, Maschio Gaspardo, Metalfach i wielu innych oferuje do sprzedaży:

 

Przetrząsacz zawieszany 6-wirnikowy P6-651, rok 2021 - fabrycznie nowy 

Wyposażenie standardowe:
Przekładnie olejowe • Hydrauliczne składanie • Regulowany kąt rozrzutu zielonki• Koła jezdne z regulacją kąta pracy • Zabezpieczenie przed zgubieniem palców sprężystych • Łańcuch ograniczający • Tablice ostrzegawcze z oświetleniem drogowym
LED • Wał napędowy (WPT)

Masa własna 940 kg

6,50m szerokości roboczej

2,95 m szerokości transportowej

Moc ciągnika współpracującego od 60 KM

 

Zapraszamy do prezentacji maszyny jak również zapoznania się z naszą ofertą pozostałych maszyn John Deere i marek towarzyszących, zlokalizowanych na terenie Warmii i Mazur, Podlasia, Północnej Lubelszczyzny i Mazowsza. 13 punktów handlowych jest do Państwa dyspozycji.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 600 238 216

ZAPRASZAMY!

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 6, par.1 Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za nieaktualności ogłoszenia.

Cena netto: 
34000

ZAPLANOWANE

WYDARZENIA

Zapoznaj się z wydarzeniami które ogranizujemy i tymi w których bierzemy udział. Zapraszamy również do zapoznania się z eventami, które miały już miejsce.
Zobacz poprzenie wydarzenia

Poznaj Expert Check TURF!

Zobacz szczegóły

Bezpłatna Weryfikacja Maszyn Väderstad

Zobacz szczegóły
ROLNICTWO
nigdy nie było tak precyzyjne jak teraz!
John Deere FarmSight - sprawdź na czym to polega.
Poznaj FarmSight!

Napisz do nas! Odzwonimy do Ciebie!

Blank Form (#3)
Jesteś zainteresowany zakupem maszyny? Chętnie pomożemy dobrać sprzęt do Twoich potrzeb. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.
Design by: KMprojekt.pl
Maszyny rolnicze sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 6
11-700 Mrągowo

Godziny otwarcia-Sklep

Pn.-Pt: 7:00 – 15:00
Sobota: 7:00 – 13:00
Design by: KMprojekt.pl
crossmenuchevron-leftchevron-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram