Serwis

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny maszyn rolniczych i komunalnych. Zatrudniamy świetnie wyszkolonych i doświadczonych mechaników. Dysponujemy stacjami serwisowymi wyposażonymi w nowoczesne narzędzia i sprzęt diagnostyczny.

Zapewniamy:

 • szybką i fachową naprawę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz przeglądy okresowe maszyn;
 • szkolenia dla operatorów maszyn;
 • sprawną obsługę zarówno w siedzibie firmy jak i w gospodarstwie Klienta;
 • pomoc w zakresie doboru materiałów eksploatacyjnych oraz środków konserwujących;
 • dyżury żniwne;
 • zdalne wsparcie, zdalny serwis, przy wykorzystaniu technologii John Deere JDLINK;
Poczuj moc PowerGard
Beztroska radość z użytkowania maszyny i prowadzenia własnego biznesu to nie kwestia przychylności losu. To świadoma decyzja, którą możesz podjąć. Umowy PowerGard chronią przed nieoczekiwanymi kosztami napraw i zapewniają terminowe serwisowanie przy użyciu oryginalnych części.

Pakiety PowerGard o różnym zakresie ochrony pozwalają utrzymać wydajność maszyny na najwyższym poziomie, przy stabilnym czasie dostępności operacyjnej i po z góry ustalonej cenie.
Sprawdź szczegóły
Expert Check

Expert Check to kompleksowy przegląd Twojej maszyny. Expert Check to usługa, która pozwala skupić się na podstawowej działalności i polegać na swojej maszynie.

Pierwsze standaryzowane listy kontrolne dla maszyn leśnych John Deere na potrzeby Expert Check opublikowano w roku 2017. Od tamtej pory certyfikowani serwisanci John Deere sprawdzili setki spersonalizowanych maszyn kołowych i przekazali klientom specjalistyczne porady. Teraz, w wyniku ciągłego rozwoju, wprowadzamy Expert Check 2.0. 

Na podstawie zebranych danych i zdobytego doświadczenia jeszcze lepiej i bardziej precyzyjnie określono punkty wymagające kontroli, co pozwoli przekazać dokładne informacje na temat stanu maszyny. Zależnie od maszyny kontroli wymaga 150–200 punktów. Expert Check 2.0 nie tylko polega na faktycznych przeglądach w celu lokalizacji ryzyka awarii mechanicznej. Bardziej skupia się na kontroli sprawności i jazdach testowych, co poprawia skuteczność przeglądu i rzetelność ustaleń.  

Jazdę testową w ramach Expert Check 2.0 można przeprowadzić także w ramach Dnia regulacji, co pozwoli zapewnić niezawodność i wydajność codziennej pracy. W związku z tym otrzymasz listę ustaleń, które możesz udostępnić wszystkim operatorom urządzenia, zapewniając wszystkim cenne informacje. Ustalenia mogą stanowić podstawę optymalizacji maszyny w Dniu regulacji. Dzień regulacji można włączyć w skład Umowy serwisowej TimberCare lub zakupić oddzielnie. 

Kompletny przegląd w ramach Expert Check 2.0 trwa około czterech godzin i zawsze wykonuje się go w serwisie. Jego mniej szczegółową wersję można przeprowadzić w lesie. Expert Check 2.0  można, rzecz jasna, włączyć w skład Umowy serwisowej TimberCare, podobnie jak poprzednią wersję.

Niezależnie od lokalizacji Expert Check zawsze obejmuje elementy standaryzowane przez John Deere.

Expert Check przeprowadza przeszkolony serwisant John Deere, posiadający dostęp do naszych najnowszych narzędzi specjalnych, aplikacji i wiedzy. Nikt lepiej od nas nie zna maszyn leśnych John Deere. Nasza rozległa sieć serwisów nieustannie przekazuje informacje zwrotne ze wszystkich rynków. Dzielimy się ustaleniami, dzięki czemu nasi serwisanci zawsze mają bieżące informacje na temat ewentualnych obszarów urządzenia wymagających szczególnej uwagi.  

Firma John Deere opracowała kilka zaawansowanych narzędzi i programów wspierających pracę serwisantów, a rezultaty przyniosły poprawę czasu działania i niezawodności.

Expert Check zapewnia kompleksowy raport na temat stanu Twojej maszyny. W przypadku wykrycia elementów wymagających uwagi otrzymasz listę ustaleń i ofertę dotyczącą naprawy. Expert Check pozwala Ci skupić się na podstawowej działalności, dając pewność pełnej sprawności urządzenia i usunięcia ewentualnych przyczyn awarii jeszcze przed spowodowaniem przestoju.  


Expert Check firmy John Deere obejmuje:

 • kontrole sprawności i jazdę testową,
 • wyczerpujący raport na temat stanu maszyny,
 • porady w zakresie optymalizacji i ustawień maszyny,
 • bezpłatną wycenę przyszłych prac naprawczych i wymiany części eksploatacyjnych,
 • bezpośrednią konsultację i informacje na temat zestawów do użytku u klienta i osprzętu. 

ZAPLANOWANE

WYDARZENIA

Zapoznaj się z wydarzeniami które ogranizujemy i tymi w których bierzemy udział. Zapraszamy również do zapoznania się z eventami, które miały już miejsce.
Zobacz poprzenie wydarzenia

Poznaj Expert Check TURF!

Zobacz szczegóły

Bezpłatna Weryfikacja Maszyn Väderstad

Zobacz szczegóły
ROLNICTWO
nigdy nie było tak precyzyjne jak teraz!
John Deere FarmSight - sprawdź na czym to polega.
Poznaj FarmSight!

Napisz do nas! Odzwonimy do Ciebie!

Jesteś zainteresowany zakupem maszyny? Chętnie pomożemy dobrać sprzęt do Twoich potrzeb. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.
Design by: KMprojekt.pl
Maszyny rolnicze sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 6
11-700 Mrągowo

Godziny otwarcia-Sklep

Pn.-Pt: 7:00 – 15:00
Sobota: 7:00 – 13:00
Design by: KMprojekt.pl
crossmenuchevron-leftchevron-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram