Zbieraj kukurydzę, maksymalizuj zyski!

Zakończył się okres żniw rzepaku i pszenicy, a teraz nadszedł czas na kolejny kluczowy etap w cyklu rolniczym – zbieranie kukurydzy. Mamy przyjemność poinformować, że jesteśmy gotowi wesprzeć Was w tej istotnej fazie produkcji. Naszym priorytetem jest nie tylko zapewnienie profesjonalnych usług, ale również maksymalizacja zysków, które możecie osiągnąć dzięki naszym wysokiej jakości usługom.

W tym celu oferujemy Wam dostęp do najnowocześniejszych kombajnów od John Deere, które są doskonale przystosowane do efektywnego zbioru kukurydzy na ziarno, dzięki technologii  rolnictwa precyzyjnego. Maszyny wyróżniają się nie tylko innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, ale również precyzyjnością działania, co przekłada się na minimalne straty i maksymalną wydajność. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych operatorów, możemy zagwarantować Wam profesjonalną obsługę na każdym etapie pracy.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług lub szczegółów oferty, zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem Sławkiem, pod numerem telefonu +48 509 863 570, który chętnie udzieli Wam wszelkich niezbędnych informacji oraz omówi szczegóły współpracy.

Chcesz być na bieżąco to śledź nasze Social Media:
FaceBook: https://bit.ly/3Ei2fs1
YouTube: https://bit.ly/3OYBD49
TikTok: https://bit.ly/3ElMZul
Instagram: https://bit.ly/45K0H5G

ZAPLANOWANE

WYDARZENIA

Zapoznaj się z wydarzeniami które ogranizujemy i tymi w których bierzemy udział. Zapraszamy również do zapoznania się z eventami, które miały już miejsce.
Zobacz poprzenie wydarzenia

Poznaj Expert Check TURF!

Zobacz szczegóły

Bezpłatna Weryfikacja Maszyn Väderstad

Zobacz szczegóły
ROLNICTWO
nigdy nie było tak precyzyjne jak teraz!
John Deere FarmSight - sprawdź na czym to polega.
Poznaj FarmSight!
Jesteś zainteresowany zakupem maszyny? Chętnie pomożemy dobrać sprzęt do Twoich potrzeb. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.
Design by: KMprojekt.pl
Maszyny rolnicze sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 6
11-700 Mrągowo

Godziny otwarcia-Sklep

Pn.-Pt: 7:00 – 15:00
Sobota: 7:00 – 13:00
Design by: KMprojekt.pl
crossmenuchevron-leftchevron-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram